Вулиці та сквери

Ім'ям Василя Симоненка названі вулиці у багатьох містах України. Зокрема: у Багачові (Ватутіно), Білій Церкві, Борисполі, Броварах, Володимирі, Вишгороді, Вовчинцях, Горохові, Дніпрі, Звенигородці, Золотоноші, Івано-Франківську, Києві, Ковелі, Козятині, Коломиї, Корсунь-Шевченківську, Кременчуку, Лубнах, Львові, Одесі, Полтаві, Самбурі, Смілі, Тернополі, Трускавці, Черкасах, Чернівцях, Яготині.

 

Карта1

Вулиця Василя Симоненка в Черкасах

Вулиця Василя Симоненка- найкоротша в Черкасах.

Названа на честь поета-земляка рішенням Черкаської міської ради за № 668 від 14.12.1984р.

vul cherk0

До 1984 року називалася Театральною.

Починається від бульвару Шевченка і тягнеться на південний захід 220 метрів. Знаходиться в історичному центрі міста поблизу Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка, перетинаючи бульвар Шевченка та вулицю Гоголя.
Вулиця неширока, по одній смузі руху в кожний бік. Тут розташовано чотири 4-поверхівки під номерами 1, 3, 5 і 7. Парних чисел немає. На першій від бульвару Шевченка є меморіальна дошка.

3vul che    2vul che     1vul che    4vul che

 

Вулиця Василя Симоненка в Києві

Вулиця Василя Симоненка у Києві знаходиться в Голосіївському районі міста. Пролягає від вулиці Юлії Здановської до вулиць Михайла Максимовича й Степана Рудницького.
Названа на честь письменника В. А. Симоненка рішенням Київської міської ради від 8 липня 1999 року № 370/471 «Про найменування нових вулиць». Розпорядження Київської міської державної адміністрації від 10 січня 2000 року № 25 «Про найменування та перейменування вулиць».

vul kyiv0   vul kyiv1

Вулиця Василя Симоненка у Львові

Вулиця Василя Симоненка знаходиться в Франківському районі Львова, з'єднує важливі магістральні вулиці Володимира Великого та вулицю Наукову.
У 1977 р. проклали вулицю Радянської Конституції, перейменовану у 1991-му на пошану письменника Василя Симоненка.

 

 lviv vul1 lviv vul2 lviv vul3

Сквер ім. В.Симоненка у Черкасах

Сквер ім. В. Симоненка у Черкасах знаходиться на розі вулиць Верхня Горова та Небесної Сотні, закладений у 2010 році після відкриття пам'ятника письменнику. Поруч зі сквером знаходиться Палац одружень (історичний Будинок Щербини).

Рисунок1   Рисунок2